Леб'яже. Леб'язький НВК

   





Канікули

План роботи

щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул по Леб'язькому НВК на 2017/2018 н.р.

 

Дата

Форма діяльності

Класи

Час

Місце проведення

Відповідальний

02.01.2018

 1. Робота гуртків  згідно графіку

2-11

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Екскурсія до зимового лісу «Екодесант у природу» з метою допомоги пташкам (розвішування годівничок)

1,4

 

 

10.00-11.30

 

Ліс на окраїні села

Сілаєва Л.О.

Дадашева О.О

 

3.Круглий стіл «Найцінніше для людини- це її життя»

9

11.00-13.00

С.Леб'яже

Макаренко О.Б

03.01.2018

1. Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

 

Керівники гуртків

 

2. Робота фабрики Діда Мороза. Виготовлення новорічних та різдвяних листівок

3

 

10.00-11.30

Леб'язький НВК

Бурейко Л.В.

 

3. Збір  матеріалу «Українські звичаї під час Різдвяних свят»

10

 

12.00-13.00

Леб'язький НВК

Циганок Л.І.

04.01.2018

1. Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Пізнавальна вікторина «Подорож країною казок»

2

10.00-11.00

Леб'язький НВК

Крутова Л.М.

3.Класний час  на тему «Особливості ЗНО-2018»

11

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Нагорна Н.Г.

05.01.2018

1.Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2.Захід-привітання до Різдвяних вечорниць

 

5

10.00-12.00

Леб'язький НВК

Пасечник О.В.

3.Захід «Різдвяні вечорниці»

8

12.00-13.30

Леб'язький НВК

Гапон Л.М..

 

09.01.2018

1. Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2. Подорож до зимового лісу з метою ознайомлення з місцевістю

6,7

10.00-12.00

Ліс на окраїні села

Калашник Н.М.

Гладкий М.І.

3.Перегляд та обговорення фільмів про захисників України у зоні АТО

10

12.00-14.00

Леб'язький НВК

Циганок Л.І.

10.01.2018

 1. Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

 

Керівники гуртків

 

2.Відео-лекторій «Українські вечорниці»

 

1,3

 

10.00-11.00

Леб'язький НВК

Сідаєва Л.О.

Бурейко Л.В.

 

3.Диспут «Що я знаю про права людини і закон»

 

7

 

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Гладкий М.І.

11.01.2017

1. Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Рухливі та зимові розваги на свіжому повітрі

 

2,4

 

10.00-12.00

Леб'язький

НВК

Крутова Л.М.

Дадашева О.О.

3.Ігрова програма «Новорічний лабіринт» (вікторина)

8

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Гапон Л.М.

12.01.2017

1. Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2. Конкурс малюнків «В гостях у бабусі Зими»

5,6

10.00-11.00

Леб'язький НВК

Пасечник О.В.

Калашник Н.М.

 

3. Дискотека  «До побачення ,канікули»

7-11

16.00-19.00

Леб'язький НВК

Бурейко Л.В.

 

 

 

 

 

 

«Затверджено»

Директор НВК

_______А.І.Середа

 

 

План роботи Лебязького НВК на весняні канікули

 

№ з/п

Виховний захід

Клас

Час проведення

Відповідальний

1.

Заняття в гуртках та секціях за графіком

2-11

За графіком

Керівники гуртків та секцій

 

Понеділок 27.03.17

 

1.

Прогулянка до весняного лісу. Спостереження за змінами в природі.

1

9.00-11.00

Крутова Л.М.

2.

Підготовка до конкурсу «Моє село через об’єктив фотоапарату» (екскурсії, зйомка)

2

9.00-12.00

Бурейко Л.В.

3.

Похід з дітьми до лісу «Екологічний патруль»

3

9.00-11.00

Дадашева О.О.

4.

Вікторина «Буду я природі другом»

4

9.00-10.00

Сілаєва Л.О.

5.

Екодесант «До кринички»

5-6

9.00-11.00

Калашник Н.М.

Гладкий М.І.

6.

Вікторина «Квіти у нашому житті»

7-8

9.00-10.30

Макаренко О.Б.

7.

Легенди рідного краю.

9

9.00-11.00

Циганок Л.І.

8.

Круглий стіл «Екологічні проблеми рідного краю»

10

9.00-11.00

Нагорна Л.І.

9.

Екскурсія «Стежками рідного краю»

11

9.00-11.30

Пасечник О.В.

 

Вівторок 28.03.17

 

1.

Казковий калейдоскоп. Конкурс знавців природи.

1-2

9.00-10.00

Крутова Л.М.

2.

Підготовка до конкурсу «Моє село через об’єктив фотоапарату» (екскурсії, зйомка)

3-4

9.00-11.00

Дадашева О.О.

3.

Зустріч птахів. Виготовлення шпаківень

5-6

9.00-11.00

Гладкий М.І.

4.

Конкурс малюнків, виробів з кольорового паперу «Весна-красна»

7-8

9.00-11.00

Гапон Л.М.

5.

Вікторина «Найрозумніший»

9

9.00-10.30

Циганок Л.І.

6.

Природоохоронна акція «Первоцвіт»

10-11

9.00-11.30

Нагорна Н.Г.

 

Середа 29.03.17

 

1.

Підготовка до свята Дружби.

1-2

9.00-10.30

Бурейко Л.В.

2.

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Ми за здоровий спосіб життя»

3-5

9.00-11.30

Дадашева О.О.

Калашник Н.М.

3.

Екскурсія до весняного лісу. Спостереження за пробудженням природи.

6

9.00-11.00

Гладкий М.І.

4.

Акція «Квітка-семицвітка»

7

9.00-11.00

Гапон Л.М.

5.

«Класна кімната-наш дім» (озеленення класу)

8

9.00-11.00

Макаренко О.Б.

6.

Круглий стіл «Егоїзм – передумова руйнування душі»

9

9.00-11.00

Циганок Л.І.

7.

Заочна подорож до зоологічного музею.

10-11

9.00-11.30

Нагорна Н.Г.

 

Четвер 30.03.17

 

1.

«Найрозумніший»

1-2

9.00-10.30

Бурейко Л.В.

2.

Вікторина «Буду я природі другом»

3-4

9.00-11.00

Сілаєва Л.О.

3.

Виготовлення паперових поробок та поробок з природного матеріалу.

5-6

9.00-11.30

Калашник Н.М.

4.

Перегляд соціальних роликів на тему «Підліток і суспільство»

7-8

9.00-10.30

Макаренко О.Б.

5.

Брейн-ринг «Сучасна література»

9-11

9.00-11.30

Пасечник О.В.

 

Пятниця 31.03.17

 

1.

Зустріч у відеосалоні тітоньки Сови «Безпечна поведінка»

1-3

9.00-10.30

Дадашева О.О.

2.

Година творчості «А вже весна, а вже красна»

4

9.00-11.00

Сілаєва Л.О

3.

Виготовлення подарункових упаковок з елементами квілінгу.

5-8

9.00-11.30

Гапон Л.М.

Макаренко О.Б

4.

Вікторина «Рослини нашого краю, занесені до Червоної книги»

9-10

9.00-10.30

Нагорна Н.Г.

5.

Перегляд соціальних роликів «Я і закон»

11

9.00-10.30

Пасечник О.В.

 

 

 

 

План роботи

щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул по Леб'язькому НВК на 2016/2017 н.р.

 

Дата

Форма діяльності

Класи

Час

Місце проведення

Відповідальний

26.12.2016

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

 

Керівники гуртків

 

2.Екскурсія до зимового лісу з метою спостереження за змінами у природі  та допомога пташкам (розвішування годівничок)

1,4

 

 

10.00-11.30

 

Ліс на окраїні села

Крутова Л.М.

Сілаєва Л.О.

 

3.Збір матеріалу  на тему «Легенди, оповіді з історії с.Леб'яже»

9

11.00-13.00

С.Леб'яже

Циганок Л.І.

27.12.2016

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

 

Керівники гуртків

 

2. Робота фабрики Діда Мороза. Виготовлення новорічних та різдвяних листівок

2

 

10.00-11.30

Леб'язький НВК

Бурейко Л.В.

 

3. Бесіда «Моя майбутня професія»

11

 

12.00-13.00

Леб'язький НВК

Пасечник О.В.

28.12.2016

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Заочна екскурсія «Особливості рослин і тварин різних континентів».

10

10.00-11.30

Леб'язький НВК

 

Нагорна Н.Г.

3.Пізнавальнеа вікторина «Колядки, пісні та різдвяні традиції рідного краю»

3

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Дадашева О.О.

29.12.2016

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2.Конкурс на краще виконання колядок та щедрівок

5

10.00-11.30

Леб’язький НВК

Калашник Н.М.

3.Круглий стіл «Колядки та щедрівки рідної землі»

8

12.00-13.30

Леб'язький НВК

Макаренко О.Б.

30.12.2016

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Майстер –клас по виготовленню новорічних прикрас

 

7

10.00-12.00

Леб'язький НВК

Гапон Л.М.

3.Екскурсія до лісу з метою визначення змін у житті лісового біоценозу у зимовий період.

10

12.00-14.00

Леб'язький НВК

Нагорна Н.Г.

03.01.2017

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

2-11

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

2.Подорож країною казок

 

1

 

10.00-11.30

Леб'язький НВК

Крутова Л.М.

 

3.Бесіда-диспут «Як я планую продовжити своє навчання»

9

11.00-12.30

Леб'язький НВК

Циганок Л.І.

4.Операція «Допоможи птахам узимку»

6

11.00-12.30

Леб'язький НВК

Гладкий М.І.

04.01.2017

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

 

Керівники гуртків

 

2.Відео-лекторій «Українські вечорниці»

 

2

 

11.00-12.00

Леб'язький НВК

Бурейко Л.В.

 

3.Диспут «Що я знаю про права людини і закон»

 

11

 

12.00-14.00

Леб'язький НВК

Пасечник О.В.

05.01.2017

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2.Рухливі та зимові розваги на свіжому повітрі

 

3

 

10.00-12.00

Леб'язький

Дадашева О.О.

НВК

3.Ігрова програма «Новорічний лабіринт» (вікторина)

7

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Гапон Л.М.

06.01.2017

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2.Вікторина «Зимовий цикл свят»

 

2

 

10.00-12.00

Леб'язький НВК

Бурейко Л.В.

 

3.Катання на лижах та ковзанах «Зимові забави»

6

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Гладкий М.І.

10.01.2017

 1Робота гуртків  згідно графіку

 

 

2-11

 

 

За окремим

Графіком

Леб'язький НВК

Керівники гуртків

 

2.Вікторина «Подорож країнами казок» .Намалювати малюнок до улюбленої казки.

4

 

 

10.00-12.00

Леб'язький НВК

Сілаєва Л.О.

3.Виготовлення колажу «Наші зимові канікули»

8

12.00-14.00

Леб'язький НВК

Макаренко О.Б.

4.Виготовлення новорічних плакатів «Від Різдва до Василя»

5

11.00-13.00

Леб'язький НВК

Калашник Н.М.

10.01.2017

Дискотека  «До побачення ,канікули»

7-11

16.00-19.00

Леб'язький НВК

Рутковська О.В.

 

 

План роботи закладу на весняні канікули

на 2015/2016 н.р.

 

Назва заходу

Дата проведення

Час проведення

Відповідальний

Конкурс «У світі казки чарівної»

 

28.03.16

9.00 – 10.00

Бурейко Л.В.

Підготовка до конкурсу SOS «Сміття – друге життя»

 

31.03.16

10.00 – 12.00

Бурейко Л.В.

Конкурс малюнків «Збережемо первоцвіт»

 

29.03.16

11.00 – 12.30

Дадашева О.О.

Перегляд улюблених мультфільмів «Веселий кінозал»

 

01.04.16

10.00 – 11.30

Дадашева О.О.

Конкурс малюнків «Природа очима дітей»

 

28.03.16

9.00 – 11.00

Сілаєва Л.О.

Виготовлення поробок до «SOS вернісажу із сміття»

 

30.03.16

9.00 – 11.00

Сілаєва Л.О.

Конкурс малюнків «Весна красна»

 

28.03.16

10.00 - 12.00

Алєксєєнко О.І.

Робота учнів над оформленням літопису класу «Миттєвості нашого класу»

 

01.04.16

9.00 – 11.00

Алєксєєнко О.І.

Спілкування на тему «Проблеми екології рідного краю»

 

29.03.16

9.00 – 10.30

Гладкий М.І.

Подорож до весняного лісу «Первоцвіти України»

 

30.03.16

10.00 – 12.00

Гладкий М.І.

Майстерня «Умілі ручки»

 

29.03.16

9.00 – 11.00

Гапон Л.М.

Брейн-ринг «Весняні свята»

 

01.04.16

10.00 – 11.00

Гапон Л.М.

Виготовлення поробок на конкурс «SOS-вернісаж»

 

29.03.16

9.00 – 11.00

Макаренко О.Б.

Заочна подорож містами України»

 

01.04.16

10.00 – 11.00

Макаренко О.Б.

Перегляд кінофільму « Дорогою ціною»

 

28.03.16

9.00 – 11.00

Циганок Л.І.

Круглий стіл «Мої враження від перегляду кінофільму»

 

29.03.16

10.00 – 11.00

Циганок Л.І.

Зйомка соціального ролика «Байдужості – ні»

 

30.03.16

9.00 – 12.00

Нагорна Н.Г.

Вікторина «Рослини в геральдиці світу»

 

01.04.16

9.00 – 10.30

Нагорна Н.Г.

Диспут «Моя улюблена професія»

 

29.03.16

9.00 – 10.00

Колянда В.А.

Шахово-шашечний турнір особистої першості класу.

 

01.04.16

10.00 – 12.00

Колянда В.А.

 

 

 

       

 

 ПЛАН  НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ ЗАХОДІВ  ПІД ЧАС  ЗИМОВИХ   КАНІКУЛ 2015/2016 Н.Р. 

         ПО ЛЕБ’ЯЗЬКОМУ НВК

 

Назва заходу

Дата проведення

Час проведення

Відповідальний

Поїздка дітей пільгового контингенту на районне свято Святого Миколая

19.12.15

 

 

Адміністрація НВК

 

 

 

Свято Святого Миколая

 

18.12.15

12.30-13.20

Алєксєєнко О.І.

Бурейко Л.В.

З історії свята Святого Миколая (бесіди по класах)

 

17.12.15

Протягом дня

Класні керівники

Круглий стіл «Зимові свята»

 

28.12.15

10.00-12.00

Циганок Л.І.

Поїздка дітей пільгового контингенту на Новорічний ранок до РДК

 

29.12.15

 

Саратовська А.М.

Бурейко Л.В.

Відверта розмова « Вибір майбутньої професії»

 

28.12.15

11.00-13.00

Калашник Н.М.

Веселі старти (спортивні змагання учнів 5-6 класів)

 

29.12.15

9.00-11.00

Гладкий М.І.

Рейд загону «Милосердя» до односельців, що потребують допомоги

 

30.12.15

11.00-15.00

Гладкий М.І.

Вікторина «Рекордсмени України»

 

30.12.15

10.00-12.00

Колянда В.А.

Подорож «Зима прийшла до нас у гості» (1-4 класи)

31.12.15

10.00-12.00

Вчителі 1-4 класів

Вікторина «З якої ми казки»

04.01.16

10.00-12.00

Алєксєєнко О.І.

Бурейко Л.В.

Робота книжкової лікарні

 

04.01.16

9.00-12.00

Лобас А.І.

Конкурс малюнків «Зимові розваги дітей»

05.01.16

11.00-13.00

Бурейко Л.В.

Вчителі молодших класів

Оригамі

 

05.01.16

9.00-11.00

Сілаєва Л.О.

Вечорниці «Різдвяні посиденьки»

 

05.01.16

11.00-13.00

Гапон Л.М.

Конкурс «Рослини та тварини навколо нас»

 

06.01.16

9.00-11.00

Нагорна Н.Г.

Інтелектуальна гра «Розумники і розумниці»

 

06.01.16

11.00-13.00

Бурейко Л.В.

Вивчення історії виникнення та розучування колядок та щедрівок

 

06.01.16

9.00-12.00

Циганок Л.І.

Заочна подорож по Франції

 

04.01.16

11.00-13.00

Пономаренко О.В.

Музична програма «Заспіваймо в караоке»

 

06.01.16

9.00-11.30

Алєксєєнко О.І.

 

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЛЕБ'ЯЗЬКОГО НВК

НА ОСІННІ КАНІКУЛИ 2015-2016 н.р.

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення

Клас

Відповідальні

1.

 

1. Конкурс дитячих малюнків: «За чисте небо та мирне життя».

2. Конкурс знавців математики.

3. Інтелектуальні ігри.

26.10.15

 

1-4

 

5-7

8-11

 

Бурейко Л.В.

 

Нагорна Л.І.

Алєксєєнко О.І.

2.

1. Ігри на свіжому повітрі для учнів початкових класів.

2. Творча майстерня (конструю-вання об’ємних виробів з природного матеріалу).

3. Змагання з настільного тенісу.

4. Прогулянка до осіннього лісу «Милуємось барвами осені».

27.10.15

 

1-4

 

5-7

 

 

8-9

 

10-11

Сілаєва Л.О.

 

Рутковська О.В.

 

 

Гладкий М.І.

 

Колянда В.А.

Калашник Н.М.

3.

Заходи з нагоди відзначення 71 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників (за окремим планом)

28.10.15

 

1-11

Класні керівники

4.

1. Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям.

2. Робота шкільного кінолекторію: перегляд та обговорення документального фільму «Визволення України» серіалу «Невідома війна».

2. Круглий стіл «Як це було…»

29.10.15

 

1-4

 

 

5-7

 

 

 

 

8-11

Класні керівники

 

Гапон Л.М.

 

 

 

 

 

Саратовська А.М.

5.

1. Конкурс "Осіння загадка" для учнів початкових класів.

2. Конкурс на найкращого знавця таємниць природи.

3. Конкурс читців творів про осінь.

4. Круглий стіл для учнів 9 класів "Чому ми прагнемо любові"

5. Спортивні змагання «Веселі старти».

 

30.10.15

 

1-4

 

5-6

 

7-8

 

9

 

 

10-11

 

Алєксєєнко О.І.

 

Нагорна Н.Г.

 

Циганок Л.І.

 

Гапон Л.М.

 

 

Колянда В.А.

 

 

 

План виховної роботи на весняні канікули

Леб'язького НВК

 

 

Виховний захід

Клас

Час проведення

Відповідальні

 

1

Заняття в гуртках та секціях за графіком

2-11

За графіком

Керівники гуртків та секцій

Понеділок

31.03

1

Робота з пластиліном «Лісові жителі»

1-2

 

9.00

Козачок Л.Г

2

Конкурс малюнків про весну

3-4

 

10.00

Лисицька Л.В

3

Інтелектуальний марафон

«Визначні люди України»

9-11

11.00

Несміян Л.С.

         
         
         

4

Заняття «Весела математика»

5-7

9.00

Нагорна Л.І

Вівторок

01.04

1

Гра-вікторина «Дорогами казок»

1-2

9.00

Крутова Л.М.

2

Гра з техніки безпеки «Один дома»

1-4

10.00

Бурейко Л.В.

         
         

3

Заняття «Розмалюй свої почуття»

6-7

10.00

 

Психолог Несміян Л.С..

4

Інтелектуальна гра «Хочу знати все»

8

10.30

Пасечник О.В.

         

5

Розважальна вікторина «Держави і народи світу»

9-11

 

11.00

Калашник Л.М.

         

Середа

02.04

1

Робота шкільного кінозалу. Перегляд мультфільмів

1-2

9.00

Козачок Л.Г

         

2

Заняття «Золоті правила роботи з комп’ютером»

5-6

 

10.00

Макаренко О.Б.

3

Гра «Що? Де? Коли?» з української мови

6-7

 

10.00

Циганок Л.І

         
         
         
         

Четвер

03.04

1

Конкурс загадок

1-2

Бібліотека

9.00

Довженко А.О.

         
         

2

Гра «Небезпечний вогонь»

1-4

 

10.30

Лисицька Л.В.

         
         

3

Засідання клубу інтелектуалів

5-11

 

10.00

Несміян Л.С.

         
         
         

П’ятниця

04.04

         
         

1

Екологічне лото «Ці веселі тварини»

5-7

 

10.00

Нагорна Н.Г.

2

Засідання клубу «Літературне слово»

7-8

 

11.00

Циганок Л.І.

3

Круглий стіл «Європа сьогодні і завтра»

9-10

 

11.00

Циганок В.І.