6 квіт. 2017

Весняні роботи на шкільному подвір'ї

До дня Всеукраїнського суботника учні нашого закладу провели генеральне прибирання шкільної території.
27 бер. 2017

Створення символу нашого села - лебедя.

Робота дітей на гуртку "Оригамі" під керівництвом Рутковської Оксани Василівни.
23 бер. 2017

Генеральне прибирання території

Напередодні весняних канікул на території нашого закладу відулося прибирання шкільної території.
10 бер. 2017

"Шевченкове слово"

Учні та вчителі нашого закладу в цей день вшанували пам'ять великого Кобзаря.
9 бер. 2017

«Шляхи Тарасової долі»...

Сьогодні між представниками учнів 8-11 класів було проведено "Брейн-ринг". Учні виявили неабияку ерудованість та спритність у вирішенні поставлених питань.
7 бер. 2017

Акція "Намалюй портрет мами"

Учні нашого закладу прийняли участь в акції до жіночого дня "Намалюй портрет мами". Діти з великим ентузіазмом прийняли участь у такому цікавому зайнятті.
7 бер. 2017

"Свято весни - свято краси!"

Учні молодших та старших класів привітали жінок зі святом 8 березня.
7 бер. 2017

Свято весни в дитячому садочку.

Сьогодні діти молодшої та старшої групи відсвяткували найпрекрасніше свято - Свято Весни. Малеча танцювала, співала та розповідала віршики про матусь та бабусь.
24 лют. 2017

Широка масляна

Учні нашого закладу відсвяткували веселе свято Масляної. На цьому святі учні співали, водили хороводи, палили символ Масляної, а на кінець свята провели чудовий ярмарок.
21 лют. 2017

"Міжнародний день рідної мови"

21 лютого було проведено літературно-музичний захід приурочений до Міжнародного дня української мови.