Дитячий табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"

Дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням "СОНЕЧКО"

Девіз:

З сонцем встав, то не пустуй,

І  нерви ти не псуй.

Сонечко – це кожен з нас

«Сонечко» - це просто клас!

Речівка:

Любим ми відпочивати.

Це тому, що літу раді.

Любим ми співати гучно,

І живемо дуже зручно.

Друзів любим, поважаєм,

На невдачі незважаєм.

Всі приходьте ви до нас

Будь-коли у зручний час.

31.05.2017.

"День знайомств"

Підготовка до відкриття дитячого закладу відпочинку. Символіка загону. Девіз і речівка. Створення стіннівки загону. Арт – майстерня «Atelier des peintres»»

01.06.2017.

"День захисту дітей"

Цього дня у нашому закладі пройшли різноманітні конкурси до Дня захисту дітей.

У мовному таборі діти з великим задоволенням пограли у рольову гру "C'est mon ami".

02.06.2017.

"День дружби"

На відкритті табору була проведена колективно-дитяча творчість «Дружба єднає нас». Вікторина «Dans le pays des contes».

06.06.2017.

"День патріота"

Сьогоднішній день приніс дітям неабияке задоволення. Діти в цей день виготовляли стіннівки з символами України. Була проведена колективно-дитяча творчість «Les symboles de l’Ukraine”.

07.06.2017.

"День спорту"

Були проведені спортивні змагання на свіжому повітрі. У мовному таборі пройшов конкурс «Je dessine l’été, les vacances ». Діти з великим задоволенням малювали малюнки та докладаючи зусиль розповіли про канікули на французькій мові.

08.06.17

"День мистецтва"

Вікторина «L’art dans notre vie»

Цього дня діти здійснили заочну подорож по країнам світу, познайомившись з видатними митцями та їхніми роботами. Вихованці також спробували і себе в ролі художників.

09.06.17

"День кіномистецтва"

Цього дня відбулися зйомки мюзикла "Свято дружби". Діти перевтілилися у казкових героїв.

Аукціон знань «Le cinema dans notre vie» . У мовних загонах ппройшов аукціон знань "Кіно в нашому житті".

12.06.17

"День здоров’я"

Сьогоднішній день пройшов у піднесеному настрої. Для загонів були організовані веселі змагання.

Рухливі ігри на свіжому повітрі.Français en plein air + les conseils medicaux.

13.06.17

"День природи"

Цього дня пройшов конкурс малюнків "Природа очима дітей" та вікторина "Рослини та тварини Червоної книги".

Екскурсія «Le sentier vert»

14.06.17

"День сміху"

Цього дня звучали веселі пісні, анекдоти, вірші, гуморески.

У мовних загонах провели рольову гру «Cirque du Soleil». Перегляд мультфільмів на французькій мові.

15.06.17

"День романтики"

Хочеш провести цікаво день? Наші дітлахи організували веселі конкурси до "Дня романтики"

У мовних загонах пройшов концерт «Nos talents».

16.06.17

"День французької казки"

Казкова вікторина. Інсценівки до казок. Atelier «Fabriquons les masques de personages preferes ». Діти перевдяглися у костюми улюблених героїв, а уявні глядачі намагалися вгадати, що за персонаж стоїть перед ними.

19.06.17

"День оригамі"

Дітлахи в цей день побули справжніми майстрами. Під керівництвом Рутковської Оксани Василівни, дітлахи зробили дві чудові газети. А діти з мовних загонів також прийняли активну участь у дитячій  майстерні «L’origami».

20.06.17

"День посмішки"

Ось і подойшла до кінця робота літнього оздоровчого табору з денним перебуванням "Сонечко". Діти з гарним настроєм пішли відпочивати на довгоочікувані літні канікули. Концерт «Mosaїque artistique». Atelier « Мon cadeau en souvenir de vacances»