20 трав. 2016

День цивільної оборони.

Сьогодні в нашому закладі була проведена виховна година на тему "Дії населення при загрозі терористичного акту". Після чого по дзонику тривоги класи вийшли на шкільне подвір'я для проведення наукових занять.
20 трав. 2016

ДПА. Французька мова.

Сьогодні учні 11 класу склали ДПА з французької мови. Молодці! Підготувалися добре!
19 трав. 2016

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.
8 трав. 2016

"День пам'яті та надії".

Щорічна факельна хода відбулася і цього року в нашому НВК.
26 квіт. 2016

Лунає твій біль, Чорнобиле...

26 квітня 2016 року виповнюється 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
23 квіт. 2016

Акція "За чисте довкілля"

23 квітня до всеукраїнського суботника працівники Леб'язького НВК долучились до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів». Цього дня ми долучилися до упорядкування придорожньої посадки, шкільної території, спортивного майданчику, стадіону,прибирання вулиці.
22 квіт. 2016

Прибирання території.

В котрий раз учні нашого закладу з великим ентузіазмом взялися до прибирання шкільної території.
15 квіт. 2016

Міжнародний день птахів.

Учні нашого закладу дуже добре підготували свято "День птахів"
11 квіт. 2016

В понеділок учні нашого закладу взяли активну участь по благоустрою шкільної території.

Кожного року в закладі відбуваються заходи по благоустрою шкільної території. Ось і цього разу діти висадили молоді берізки на території навчально-виховного закладу.