18 жовт. 2016

Прибирання території

В середу в нашому закладі відбулося чергове прибирання території.
17 жовт. 2016

Осіння виставка поробок з природніх матеріалів.

Кожного року у нашому закладі проходить виставка поробок з природніх матеріалів.
13 жовт. 2016

До Дня Захисника України

У нашому закладі пройшло урочисте свято до Дня Захисника України. На свято були запрошені гості-учасники АТО, які прийняли щирі вітання від вихованців навчально-виховного комплексу.
7 жовт. 2016

Прибирання території закладу

У п'ятницю відбулося осіннє прибирання шкільної території. Діти не залишилися байдужими до суспільної праці.
30 вер. 2016

День вчителя

Прекрасні вітання педагогічному колективу від учнів закладу для своїх вчителів.
18 вер. 2016

Активний відпочинок у вихідний день.

Учням нашого закладу було надано безкоштовну поїздку Олександром Зачепилом до парку Горького та Макдональдсу. Учні отримали масу позитивних емоцій та вражень. Величезне спасибі!
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника

Весело кличе дзвоник на перший урок 2016/2017 н.р.
16 серп. 2016

Підготовка до нового 2016-2017 навчального року.

Літній період.
28 трав. 2016

Випуск 2016!

Настає День і щасливі власники атестатів можуть нарешті «підірвати» цей світ своєю ерудицією та вмінням, набутими знаннями та навичками. Ми поспішаємо приєднатися до привітань на їх адресу і бажаємо їм успіхів і справжніх досягнень! З Днем випускного Вас! Зі святом!
27 трав. 2016

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Ось нарешті і пролунав довгоочікуваний останній дзвоник. Діти з радістю чекають на літні канікули, щоб набратися сил та енергії на наступний навчальний рік.