21 лист. 2016

День Гідності і Свободи

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.
19 лист. 2016

Міжнародний день дитини.

Учні нашого закладу прийняли участь у святкуванні міжнародного дня дитини. Діти танцювали, співали, відгадували загадки. А в кінці свята Ведмедик усіх дітей пригостив смачними подарунками.
16 лист. 2016

Відкриті уроки

В четвер пройшли відкриті уроки з математики (11 клас, вчитель Калашник Н.М.), з фізики (8 клас, Макаренко О.Б.) та фізичної культури (5 клас, Колянда В.А.)
14 лист. 2016

Відкриті уроки.

Сьогодні провели відкриті уроки вчителі української мови та літератури (Циганок Л.І.) та французької мови (Гапон Л.М.).
11 лист. 2016

Свято осені

У п'ятницю відбулося Свято осені у нашому дитячому садочку. Малюки з радістю розповідали вірші, танцювали веселі танці, а в кінці свята діти отримали подарунки від Королеви осені.
9 лист. 2016

День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено 1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка.
22 жовт. 2016

День села

Учні нашого закладу були активними учасниками цього урочистого та веселого свята, яке не дивлячись на холодну погоду, пройшло на високому рівні.
21 жовт. 2016

Осінній бал!!!

Кожного року у нашому навчальному закладі проходить осінній бал. О 13.00 год. відбулося свято для учнів 5-7 класів ("Міс Осінь-Україночка"), а о 17.00 - для учнів 8-11 класів ("Хто зверху?")
20 жовт. 2016

Всеукраїнський конкурс з французської мови "ГАЛЛУС"

Цього четверга учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з французської мови "ГАЛЛУС". Діти з великим задоволенням виконали завдання, які отримали від оргкомітету даного конкурсу.
18 жовт. 2016

Озеленення пришкільної території.

Учні в котрий раз зайнялися висадкою дерев на шкільній території. Не дивлячись на те, що на вулиці віє прохолодою, діти з ентузіазмом займалися корисною справою.