8 трав. 2017

"Це потрібно не мертвим, це потрібно живим..."

8 травня біля сільського Будинку культури відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню Пам'яті та примирення. Жителі та гості нашого села прийшли вшанувати пам'ять загиблих воїнів.
3 трав. 2017

Благоустрій шкільної території.

Сьогодні наші старші учні завзято взялися за озеленення пришкільних клумб, на яких висадили два десятки троянд та ірисів.
26 квіт. 2017

Усний журнал «На Чорнобиль журавлі летіли»

Учні нашого закладу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильскої АЕС. Цієї найтрагічнішої атомної катастрофи нашого століття.
24 квіт. 2017

"Веселі старти"

Учні 3,4,5,6 класів позмагалися між собою у спритності, витривалості та мужності. Діти проявили неабияку активність та дружність.
18 квіт. 2017

Пасхальна курочка

Вихованці гуртка "Рукоділля" створили прекрасну святкову пасхальну курочку. Діти вклали усю душу та любов у цю поробку.
14 квіт. 2017

"SOS вернісаж"

Діти нашого закладу прийняли участь у створенні поробок з матеріалів, які непридатні для подальшого викоритсання.
11 квіт. 2017

Гурток "Оригамі"

Діти гуртка "Оригамі" під керівництвом Рутковської О.В. створюю прекрасні вироби, вкладаючи в них всю свою любов та старанність.
10 квіт. 2017

Благоустрій мого села

Сьогодні вже вкотре учні нашого закладу долучилися до весняного прибирання свого села. Діти разом з вчителями та техперсоналом школи з великим ентузіазмом взялися до роботи. Молодці!!! Так тримати!
7 квіт. 2017

Змагання. Кікбоксінг.

Вихованці нашого закладу взяли участь в обласному змаганні по кікбоксінгу.
7 квіт. 2017

Привітання з Пасхою

Сьогодні до нашого закладу завітав Шенцев Микита Дмитрович. Він разом зі своїми співпрацівниками привітав учнів та дітей НВК з чудовим святом - Пасхою Побажав здоров'я, успіхів у навчанні та перемог.