"Біль Чорнобиля"

Сьогодні вкотре діти та вчителі пригадали ту страшну подію, яка відбулася 32 роки тому назад. З великою шаною та повагою діти вшанували пам'ять загиблих у цю страшну годин

"Трудовий десант"

Діти нашого закладу вже не вперше вирушають на допомогу Агрофірмі "Лебежанській". Цього разу вони допомагали на щойно зораній території збирати каміння, що залишилося від старих будівель.

21.04.2018

"Суботник"

Учні, вчителі та працівники нашого закладу цього дня вийшли на шкільну територію, щоб навести остаточний порядок. Усі з великим завзяттям взялися до роботи.

«Інтелектуальний конкурс»

Щорічно учні Леб’язького навчально-виховного комплексу беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Цього року 15 березня 32 учні 2-11 класів виявили бажання випробувати свої творчі математичні здібності. Сподіваємось на високі результати!

«Щедрий подарунок»

Депутат Чкаловської селищної ради , голова агрофірми  «Меркурій ГІС» Гончаров Сергій Олександрович на початку березня подарував Леб’язькому НВК сучасні тренажери, на яких діти та дорослі залюбки займаються.

Педпрацівники, учні, батьки дуже вдячні Сергію Олександровичу за його турботу, небайдужість до виховання сильного підростаючого покоління.

«Шевченківські дні»

Учні початкової школи Леб’язького НВК взяли активну участь у тижні «Шевченко – взірець патриотизму».

Діти ознайомилися з презентацією про дитинство Т.Г.Шевченка, декламували вірші, малювали ілюстрації до творів поета. Учням пройнялися почуттям патріотизму та любові до творчості Кобзаря.

"Звучи, рідна мово!"

За рішенням ЮНЕСКО 21  лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні цей день започаткували з 2002 року. Рідна мова для кожного є оберегом, таїть у собі пам’ять народу, оберігає й передає із покоління в покоління духовні скарби. Мова – це наше минуле.

Реквієм Небесній Сотні «Пам'ять єднає»

Небесна сотня білих журавлів,
душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Учні та працівники нашого закладу цього дня вшанували тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня. І, при всіх намаганнях допомогти – словом, ділом, грішми – ми ніколи не зможемо полегшити їхні страждання.

Вічна пам'ять загиблим героям.

"Афганістан: БІЛЬ, ПОДВИГ, ПАМ'ЯТЬ"

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У нашому закладі також відбулися масові заходи щодо вшанування пам'яті загиблих.