1 жовт. 2017

День вчителя

Учні нашого закладу пілготували веселу розважальну програму для своїх вчителів.
24 вер. 2017

День дошкільного працівника

Вихованці дошкільного підрозділу разом із своїми вихователями підготували веселу святкову програму до Всесвітнього дня дошкільного працівника.
1 вер. 2017

1 вересня

Довгоочікуваний день настав.
24 черв. 2017

Випуск 2017

Сьогодні з нашого закладу вийшло 11 прекрасних випускників.
20 черв. 2017

Закриття табірної зміни.

Сьогодні відбулося урочисте закриття табору відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"
13 черв. 2017

Змагання з футболу

Сьогодні відбулася товариська зустріч між командами Коробочкіно "Маяк" та Леб'яже "Малюк"
10 черв. 2017

"Прощавай, початкова школо!"

Сьогодні у нашому закладі учні 4 класу попрощалися з початковою школою і весело та цікаво відсвяткували цю подію.
2 черв. 2017

Відкриття дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"

Сьогодні у нашому закладі відбулося відкриття дитячого закладу відпочинку з деннимперебуванням "Сонечко". Діти підготовула назви своїх загонів, девізи та речівки. З великим задоволенням діти провели цей день.
26 трав. 2017

"Свято останнього дзвоника"

Сьогодні у нашому закладі пролунав останній дзвінок для наших випускників.
19 трав. 2017

День ЦО

19 травня Гладкий Микола Іванович провів день цивільного захисту. Учням закладу ще раз нагадав про ті небезпеки, які можуть нас очікувати та способи захисту від них.