8 квіт. 2016

Відбулося прибирання шкільної території.

Вихованці закладу взяли активну участь у прибиранні та благоустрої шкільної території.
5 квіт. 2016

Виставка робіт учасників гуртка "Образотворчого мистецтва", керівник Шумський О.О.

Всі витвори є чудові. Кожна робота - особлива, цікава, бо в ній передається внутрішній світ митця. Діти з великим задоволенням відвідують гурток і кожен учасник проявляє свою індивідуальність.
4 квіт. 2016

SOS вернісаж, або друге життя сміття...

04 квітня відбулася виставка «SOS вернісаж, або друге життя сміття» з метою підвищення рівня екологічної культури, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля.
21 бер. 2016

Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні.

В нашому закладі триває підготовка до участі в КВК, присвяченому Року англійської мови в Україні.
9 бер. 2016

" Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш".

З 9 по 11 березня в навчальному закладі було проведено Шевченківські дні і проведено такі заходи: • виставка творів поета та книг, присвячених його життєвій долі та творчості; • випуск стінгазети «Шевченко та мистецтво»; • проведення по групах на виховних годинах лекції з виразним читанням поезій Т.Шевченка.
4 бер. 2016

"Жінка, Весна, Кохання"

Учні Леб'язького НВК привітали усіх жінок зі святом 8 БЕРЕЗНЯ.
3 бер. 2016

"Міс Дюймовочка"

Для учнів першого класу був підготовлений та проведений веселий конкурс "Міс Дюймовочка". Красуні з першого класу були справжніми Королевами, а їхні хлопчики, справжніми джентльменами. Діти отримали величезне задоволення від участі у веселому конкурсі.
1 бер. 2016

"Спортивне свято - "Веселі старти"

У вівторок у навчально-виховному комплексі відбулося сортивне свято. Учні закладу позмагалися між собою у спритності, умінні швидко передавати естафету, у силі та витривалості.
22 лют. 2016

Мово рідна моя, не мовчи!

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у Леб'язькому НВК.
19 лют. 2016

"Мамо, я не вернусь..."

У Леб'язькому НВК відбувся захід до дня Пам'яті Небнсної Сотні.