2 черв. 2017

Відкриття дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"

Сьогодні у нашому закладі відбулося відкриття дитячого закладу відпочинку з деннимперебуванням "Сонечко". Діти підготовула назви своїх загонів, девізи та речівки. З великим задоволенням діти провели цей день.
26 трав. 2017

"Свято останнього дзвоника"

Сьогодні у нашому закладі пролунав останній дзвінок для наших випускників.
19 трав. 2017

День ЦО

19 травня Гладкий Микола Іванович провів день цивільного захисту. Учням закладу ще раз нагадав про ті небезпеки, які можуть нас очікувати та способи захисту від них.
8 трав. 2017

"Це потрібно не мертвим, це потрібно живим..."

8 травня біля сільського Будинку культури відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню Пам'яті та примирення. Жителі та гості нашого села прийшли вшанувати пам'ять загиблих воїнів.
3 трав. 2017

Благоустрій шкільної території.

Сьогодні наші старші учні завзято взялися за озеленення пришкільних клумб, на яких висадили два десятки троянд та ірисів.
26 квіт. 2017

Усний журнал «На Чорнобиль журавлі летіли»

Учні нашого закладу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильскої АЕС. Цієї найтрагічнішої атомної катастрофи нашого століття.
24 квіт. 2017

"Веселі старти"

Учні 3,4,5,6 класів позмагалися між собою у спритності, витривалості та мужності. Діти проявили неабияку активність та дружність.
18 квіт. 2017

Пасхальна курочка

Вихованці гуртка "Рукоділля" створили прекрасну святкову пасхальну курочку. Діти вклали усю душу та любов у цю поробку.
14 квіт. 2017

"SOS вернісаж"

Діти нашого закладу прийняли участь у створенні поробок з матеріалів, які непридатні для подальшого викоритсання.
11 квіт. 2017

Гурток "Оригамі"

Діти гуртка "Оригамі" під керівництвом Рутковської О.В. створюю прекрасні вироби, вкладаючи в них всю свою любов та старанність.