Інформація про НВК

Інформація

про Лебязький навчально-виховний комплекс Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області  2017/2018 навчальний рік.

Рік заснування

Заклад було засновано у 1936 році У 2011 році школу було реорганізовано у Леб’язький навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради

Середа Антоніна Іванівна на посаді працює з 2005 року

Контингент учнів

Дошкільний підрозділ -:

-          дві різновікові групи – 38 вихованців

Шкільний підрозділ:

-          школа І ступеня (1-4 класи) -  51 учень ( 1 клас – 7 )

-          школа ІІ ступеня (5-9 класи) – 49 учнів ( 9 клас – 7)

-          школа ІІІ ступеня ( 10-11 класи) – 15 учнів ( 11 клас – 7)

Всього: 115

Мова навчання

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує  21 педагога, з них 16 чол. мають вищу освіту, 5 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 11 чол., І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 0 чол., категорію „спеціаліст” – 2 чол., ІХ тарифний розряд мають - 4 чол., 2 учителя мають звання «Вчитель- методист» , 7 учителів - звання «Старший учитель».

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 89 учнів, із них- 51 учень початкових класів і  40 учнів  з пільгових категорій( діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей, діти-переселенці).

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Виховання успішної соціально-адаптованої особистості, громадянина України з дотриманням нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».  Щорічно вчителі НВК беруть участь в районному та обласному  конкурсу-огляді інтернет-ресурсів.

Гурткова робота

У НВК працювали  гуртки: "Виготовлення сувенірів", "Юний гітаріст", "Пішохідний туризи", "Образотворче мистецтво", "Ритм"; секція "Баскетбол".

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвезення  0 учнів та 0 вчителів з селища_.

Матеріально-технічне забезпечення

Згідно з результатами огляду готовності до 2017/2018 навчального року проведено огляд готовності Леб’язького НВКі, а саме:

1.Заміна радіаторів опалення в дитячому підрозділі НВК (спальні кімнати, ігрові кімнати, коридор), у 6 класних кімнатах НВК.

2. Поточний ремонт у всіх класних кімнатах, коридорах, спортивній залі, їдальні.

3. Поточний ремонт в приміщенні дошкільного підрозділу (ігрових, спальнях, коридорах).

4. Пофарбовано пришкільний паркан і спортивне обладнання.

5. Придбано прилади та електроприлади для обслуговування території НВК (10 000 грн.)

Загальна кількість витрачених коштів на підготовку закладу 190 000 грн., у тому числі:

бюджетних 80 000 грн.

спонсорських 100 000 грн.

батьківських 10 000 грн.

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (9 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 9067 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Досягнення 2016/2017 навчального року:

№з/п

Гаврилюк А.

МАН

Нагорна Н.Г.

1.            Учні НВК брали участь в таких Всеукраїнських конкурсах: «Геліантус»(38 учасників), « Соняшник» ( 37 учасники), "Галлус" (16 учасників), "Левеня" (7 учасників). Учениця 11 класу Макаренко Єлизавета посіла ІІ місце в районному етапі конкурсу-захисту МАН (вчитель Нагорна Н.Г.).